3D Tvrdené ochranné sklo pre Xiaomi Redmi 12 5G

Kód produktu
73443
9,90 €
<span class="green">SKLADOM - <span>ODOŠLEME DO 24 HODÍN</span></span> SKLADOM - ODOŠLEME DO 24 HODÍN Vaša objednávka bude odoslaná expresne rýchlo. Ak vytvoríte objednávku do 12:00, odošleme ju ešte v ten istý deň.
Informácie o doručení
Špeciálne navrhnuté 3D ochranné sklo poskytne komplexnú ochranu pre displej vášho Xiaomi Redmi 12 5G. Tvrdosť 9H zabezpečila vyššiu odolnosť voči poškriabaniu a vďaka oleofóbnej vrstve sklo nezachytáva odtlačky prstov. Vyvinuté s ohľadom na presné rozmery vášho zariadenia, sklo zaisťuje ochranu aj zahnutých okrajov smartfónu. Inštalácia skla je nenáročná, v balení sa nachádzajú suchá a mokrá handrička pre vyčistenie displeja. Po okraji skla prechádza čierny lem, ktorý nezasahuje do displeja smartfónu.

Špeciálne navrhnuté 3D ochranné sklo poskytne komplexnú ochranu pre displej vášho Xiaomi Redmi 12 5G. Tvrdosť 9H zabezpečila vyššiu odolnosť voči poškriabaniu a vďaka oleofóbnej vrstve sklo nezachytáva odtlačky prstov. Vyvinuté s ohľadom na presné rozmery vášho zariadenia, sklo zaisťuje ochranu aj zahnutých okrajov smartfónu. Inštalácia skla je nenáročná, v balení sa nachádzajú suchá a mokrá handrička pre vyčistenie displeja.
Po okraji skla prechádza čierny lem, ktorý nezasahuje do displeja smartfónu.

  • pokrýva celý displej

  • chráni pred poškodením

  • sklo je krištáľovo priehľadné s čiernym rámikom 

  • po aplikácii skla odporúčame odstrániť a znovu pridať odtlačok prsta

  • určené pre Xiaomi Redmi 12 5G

AKO NALEPIŤ OCHRANNÉ SKLO?

Pred samotnou inštaláciou odporúčame skontrolovať správnosť skla priložením skla k smartfónu. 

1. Dôkladne vyčistite displej smartfónu / šošovku fotoaparátu pomocou vlhkej a suchej handričky, ktoré sú súčasťou balenia. Vlhká handrička odstráni nečistoty a suchá handrička miesto vysuší a odstráni prípadné zvyšky nečistôt. 

2. Zo skla odstráňte priehľadnú ochrannú fóliu (na niektorých typoch skiel je ochranná fólia nalepená na oboch stranách). 

3. Zľahka sklo priložte, prejdite prstom stredom displeja a nechajte sklo priľnúť k smartfónu. 

4. V prípade, že sa pod sklom 
nachádzajú vzduchové bubliny vytlačte ich smerom k okraju smartfónu.