0Item(s)

V košíku nie sú žiadne položky.

Product was successfully added to your shopping cart.
Comeback legendy – Nokia 6300

Comeback legendy – Nokia 6300

Pamätáte sa na ten super model od Nokie, ktorý mal kovové telo, nestál veľa a vydržal veky? Spoločnosť HMD Global vlastniaca značku NOKIA sa chystá tento model vrátiť späť na svetlo sveta.[...]Hľadanie stratených zariadení so Samsung Smart Things Find

Hľadanie stratených zariadení so Samsung Smart Things Find

Samsung posunul hľadanie stratených zariadení na nový level. Spúšťa aj novú funkciu pre lokalizovanie stratených mobilov. Viac v článku.[...]Ako predať používaný mobil?

Ako predať používaný mobil?

Po byte, či dome sa nám často váľajú staré nepotrebné mobily. Niekedy si ich nechávame ako záložný mobil. Ale čo takto predať ich? Veď získané peniaze znížia cenu kúpy nového mobilu. Zároveň je lepšie predať zariadenie skôr ako časom stratí hodnotu. Ako postupovať v prípade predaja Vášho smartfónu?[...]Apple predstavil nový iPhone 12 a 12 Pro

Apple predstavil nový iPhone 12 a 12 Pro

13. októbra predstavil Apple novú generáciu iPhone 12. Tak ako každý rok, prináša nová generácia zaujímavé funkcie a vylepšenia. Povieme si o nich niečo viac.[...]NFC – ako využiť túto technológiu?

NFC – ako využiť túto technológiu?

Už ste počuli o pojme NFC? Je to jednoduchá technológia, ktorá vie zjednodušiť niektoré činnosti súvisiace s mobilnými telefónmi. Ba dokonca viac...[...]Samsung S20 FE (Fan Edition) – čo sa zmenilo?

Samsung S20 FE (Fan Edition) – čo sa zmenilo?

Od vydania Samsungu S20 prešlo pár mesiacov a kórejský výrobca prichádza s novinkou. Je to tak trochu zmena v stratégii a niečo podobné robí aj Apple pri svojich iPhone SE. Prináša lacnejšiu verziu svojej vlajkovej lode S20, ktorá prišla na trh v marci tohto roku.[...]Mobil a búrka – priťahuje blesky?

Mobil a búrka – priťahuje blesky?

Počuli ste už o tom, že si treba vypnúť mobil počas búrky? Alebo, že ak ho máte pri sebe a bijú hromy, tak ste ľahkým terčom pre blesky? Pozrime sa na to ako to v skutočnosti je. Priťahuje mobil blesky a zvyšuje nebezpečenstvo?[...]Apple predstavil 6. generáciu chytrých hodiniek

Apple predstavil 6. generáciu chytrých hodiniek

Apple predstavuje každý september novú generáciu niektorých svojich produktov. Medzi nimi aj Apple Watch. Počas tohtoročného predstavenia produktov, ktoré sa konalo 15. septembra 2020 predstavili nové hodinky, iPdady a novú službu Apple One. Nový iPhone 12 si ešte bude musieť počkať. Jeho predstavenie mešká kvôli problémom spojených s pandémiou.[...]Ako pripojiť USB kľúč k mobilu?

Ako pripojiť USB kľúč k mobilu?

Už ste niekedy premýšľali nad tým, či je možné pripojiť USB kľúč k mobilu? Mohlo by to predsa umožniť rýchlo presúvať veľké množstvo súborov bez vyberania SD karty alebo dokonca zálohovanie. Pozrime sa teda na to, aké sú možnosti...[...]Externá batéria na mobil. Ako sa rozhodovať pri výbere?

Externá batéria na mobil. Ako sa rozhodovať pri výbere?

Už ste si niekedy vyberali externú nabíjačku? Čím ste sa riadili? V tomto článku vám prezradíme niekoľko kritérií, na ktoré by ste pri výbere nemali zabudnúť...[...]Celkovo 1 položiek 10 z 32

na stránku
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4