GKK Plastový kryt Samsung Galaxy Z Fold 2 5G ružovozlatý

Kód produktu
25009
19,99 €
<span class="green">SKLADOM - <span>ODOŠLEME DO 24 HODÍN</span></span> SKLADOM - ODOŠLEME DO 24 HODÍN Vaša objednávka bude odoslaná expresne rýchlo. Ak vytvoríte objednávku do 12:00, odošleme ju ešte v ten istý deň.
Informácie o doručení
Kvalitný 360° obal pre Váš Samsung Galaxy Z Fold 2 5G. Obal obopína celé zariadenie a tak zabezpečuje vyšší stupeň ochrany ako bežné obaly. Je vyrobený z tvrdeného plastu, ktorý udržiava Váš smartfón v bezpečí. Obal je príjemný na dotyk a má dobré protišmykové vlastnosti, takže Vám len tak ľahko nevypadne z ruky. Nemusíte mať starosť s výrezmi, všetky sú na správnom mieste. Obal chráni aj tlačidlá zariadenia.

360° Ochranný kryt Samsung Galaxy Z Fold 2 5G ružovozlatý

Kvalitný 360° obal pre Váš Samsung Galaxy Z Fold 2 5G. Obal obopína celé zariadenie a tak zabezpečuje vyšší stupeň ochrany ako bežné obaly. Je vyrobený z tvrdeného plastu, ktorý udržiava Váš smartfón v bezpečí. Obal je príjemný na dotyk a má dobré protišmykové vlastnosti, takže Vám len tak ľahko nevypadne z ruky. Nemusíte mať starosť s výrezmi, všetky sú na správnom mieste. Obal chráni aj tlačidlá zariadenia.

  • kvalitná ochrana celého povrchu zariadenia (okrem displeja)

  • určený pre Váš Samsung Galaxy Z Fold 2 5G

  • tvrdený plast – pokročilá ochrana

  • zabezpečuje aj ochranu tlačidiel

  • materiál je príjemný na dotyk, nešmýka sa z ruky

Pozn.: Produkt neobsahuje tvrdené sklo na displej