KARL LAGERFELD Ochranný kryt Apple iPhone 13 Pro čierny

kód produktu
36537
29,90 €
<span class="green">SKLADOM - U VÁS DO 2 DNÍ</span> SKLADOM - U VÁS DO 2 DNÍ Vaša objednávka bude doručená expresne rýchlo. Ak vytvoríte objednávku do 12:00, odošleme ju ešte v ten istý deň a doručená bude do 24 hodín.
Informácie o doručení
Ikonický módny návrhár KARL LAGERFELD môže zdobiť aj Váš Apple iPhone 13 Pro, vďaka ochrannému krytu s jedinečným dizajnom. Kryt vyrobený z prvotriednej eko kože saffiano je doplnený o 3D podobizeň slávneho návrhára. Kryt nielenže vyzerá štýlovo, ale vďaka kvalitnému spracovaniu aj chráni smartfón pred poškodením. Flexibilné mäkké strany vyrobené z TPU zaručujú jednoduchú inštaláciu krytu. Precízne výrezy pre porty a predĺžená ochrana tlačidiel ovládajúcich hlasitosť sú samozrejmosťou. Doprajte Vášmu smartfónu spoľahlivú ochranu a dokonalý vzhľad v jednom!

KARL LAGERFELD Ochranný kryt Apple iPhone 13 Pro čierny

Ikonický módny návrhár KARL LAGERFELD môže zdobiť aj Váš Apple iPhone 13 Pro, vďaka ochrannému krytu s jedinečným dizajnom. Kryt vyrobený z prvotriednej eko kože saffiano je doplnený o 3D podobizeň slávneho návrhára. Kryt nielenže vyzerá štýlovo, ale vďaka kvalitnému spracovaniu aj chráni smartfón pred poškodením. Flexibilné mäkké strany vyrobené z TPU zaručujú jednoduchú inštaláciu krytu. Precízne výrezy pre porty a predĺžená ochrana tlačidiel ovládajúcich hlasitosť sú samozrejmosťou. Doprajte Vášmu smartfónu spoľahlivú ochranu a dokonalý vzhľad v jednom! 

  • určený pre Apple iPhone 13 Pro 

  • vyrobený z eko kože, tvrdeného plastu a mäkkého TPU

  • ochrana pred poškodením

  • precízne výrezy pre porty

  • ochrana tlačidiel ovládajúcich hlasitosť