Kryt s vlastnou potlačou Motorola Moto G9 Plus

Kód produktu
39594
Special Price 12,99 € Regular Price 16,90 €
<span class="green">SKLADOM - U VÁS DO 2 DNÍ</span> SKLADOM - U VÁS DO 2 DNÍ Vaša objednávka bude doručená expresne rýchlo. Ak vytvoríte objednávku do 12:00, odošleme ju ešte v ten istý deň a doručená bude do 24 hodín.
Informácie o doručení
Nenašli ste kryt podľa Vašich predstáv? Vytvorte si svoj vlastný! Kvalitný ochranný kryt pre Váš Motorola Moto G9 Plus doplníme Vami zvoleným dizajnom. Fantázii sa medze nekladú - vytvorte si vlastný kryt s fotkami z dovolenky, s domácim miláčikom či fotografiou Vášho blízkeho alebo si vyberte dizajn, ktorý ste inde nenašli. Kryt s originálnou potlačou ozdobí Váš smartfón a zároveň ho ochráni pred poškodením.

Povolené prípony súboru pre nahranie: jpg, png, jpeg

Maximálna šírka obrázku: 5000 px.

Maximálna výška obrázku: 5000 px.

Kryt s vlastnou potlačou Motorola Moto G9 Plus

Nenašli ste kryt podľa Vašich predstáv? Vytvorte si svoj vlastný! Kvalitný ochranný kryt pre Váš Motorola Moto G9 Plus doplníme Vami zvoleným dizajnom. Fantázii sa medze nekladú - vytvorte si vlastný kryt s fotkami z dovolenky, s domácim miláčikom či fotografiou Vášho blízkeho alebo si vyberte dizajn, ktorý ste inde nenašli. Kryt s originálnou potlačou ozdobí Váš smartfón a zároveň ho ochráni pred poškodením. 

Pozn.: Na produkt sa nevzťahuje možnosť vrátenia do 14 dní (z dôvodu, že ide o produkt zhotovený podľa požiadaviek zákazníka).

  • určený pre Motorola Moto G9 Plus

  • ochrana pred poškodením 

  • vyrobený z plastu, TPU a kovového pliešku 

  • vysoký lesk

  • jedinečný dizajn podľa vašich predstáv

  • chráni bočné tlačidla