MY ART Ochranný kryt pre Motorola Moto G13 / G23 LEAF (175)

Kód produktu
73455
10,90 €
<span class="green">SKLADOM - <span>ODOŠLEME DO 24 HODÍN</span></span> SKLADOM - ODOŠLEME DO 24 HODÍN Vaša objednávka bude odoslaná expresne rýchlo. Ak vytvoríte objednávku do 12:00, odošleme ju ešte v ten istý deň.
Informácie o doručení
Jedinečný silikónový obal pre váš Motorola Moto G13 / G23 z našej kolekcie dizajnov, ktorý inde nenájdete! Tento obal spoľahlivo ochráni smartfón pred poškodením a znečistením. Obal je vyrobený z rôznych materiálov pre dosiahnutie čo najlepšej kvality: flexibilného TPU materiálu a pevného plastu. Objavte desiatky dizajnov a vyberte si ten pravý kryt pre vás či vášho blízkeho.

Jedinečný silikónový obal pre váš Motorola Moto G13 / G23 z nášho sortimentu dizajnov, ktorý nájdete len u nás! Tento obal zabezpečí spoľahlivú ochranu vášho smartfónu pred poškodením a znečistením. Vyrobený je z kombinácie špičkových materiálov, kde flexibilný TPU materiál a odolný plast spolu vytvárajú dokonalú ochranu pre váš mobilný telefón. Vyberte niektorý si z našich unikátnych dizajnov a nájdite ten dokonalý kryt pre seba alebo vašich blízkych.

  • určený pre Motorola Moto G13 / G23

  • vyrobený z plastu a TPU

  • motív na zadnej strane

  • pohodlné držanie v ruke

  • chráni aj tlačidlá smartfónu