DUAL ART odolný kryt Apple iPhone 11 Pro Max ROSE GOLD MARBLE

Kód produktu
27135
12,80 €
<span class="green">SKLADOM - <span>ODOŠLEME DO 24 HODÍN</span></span> SKLADOM - ODOŠLEME DO 24 HODÍN Vaša objednávka bude odoslaná expresne rýchlo. Ak vytvoríte objednávku do 12:00, odošleme ju ešte v ten istý deň.
Informácie o doručení
Kvalitný odolný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max poskytuje nekompromisnú ochranu Vášho telefónu. Obal je vyrobený z kombinácie kvalitného TPU materiálu a plastu. Váš smartfón dokonale zapadne do obalu a výrazne ho ochráni pred poškodením. Vďaka svojmu elegantnému vzhľadu sa Váš smartfón stane Vašim módnym doplnkom. Obal obsahuje všetky potrebné výrezy pre slúchadlá, nabíjačku a fotoaparát.

DUAL ART odolný kryt Apple iPhone 11 Pro Max ROSE GOLD MARBLE

Kvalitný odolný kryt pre Apple iPhone 11 Pro Max poskytuje nekompromisnú ochranu Vášho telefónu. Obal je vyrobený z kombinácie kvalitného TPU materiálu a plastu. Váš smartfón dokonale zapadne do obalu ktorý ho spoľahlivo ochráni pred poškodením. Vďaka modernej potlači na zadnej strane sa Váš smartfón stane Vašim módnym doplnkom. Obal obsahuje všetky potrebné výrezy pre slúchadlá, nabíjačku a fotoaparát.

  • nekompromisná ochrana z každej strany

  • prirodzený a eleganntý vzľad 

  • kvalitný TPU materiál a vzhľad

  • obsahuje všetky potrebné výrezy