RING Ochranný obal pre Motorola Moto G71 5G modrý

Kód produktu
38594
9,90 €
<span class="green">SKLADOM - <span>ODOŠLEME DO 24 HODÍN</span></span> SKLADOM - ODOŠLEME DO 24 HODÍN Vaša objednávka bude odoslaná expresne rýchlo. Ak vytvoríte objednávku do 12:00, odošleme ju ešte v ten istý deň.
Informácie o doručení
Extraodolné puzdro určené pre Váš Motorola Moto G71 5G. Puzdro je vyrobené z kombinácie materiálov - plast a TPU. TPU je materiál podobný silikónu, no je pevnejší a odolnejší, pričom si stále zachováva svoju flexibilitu. Práve TPU materiál obopína telo telefónu a chráni ho pri pádoch. Plastová zadná časť zároveň dodáva puzdru pevnosť a poskytuje tak perfektnú ochranu pre Motorola Moto G71 5G. Výhodou tohto puzdra je kovový prstenec na zadnej strane, ktorý slúži ako stojan - vhodné napríklad na pozeranie videí.

RING Ochranný obal Motorola Moto G71 5G modrý

Extraodolné puzdro určené pre Váš Motorola Moto G71 5G. Puzdro je vyrobené z kombinácie materiálov - plast a TPU. TPU je materiál podobný silikónu, no je pevnejší a odolnejší, pričom si stále zachováva svoju flexibilitu. Práve TPU materiál obopína telo telefónu a chráni ho pri pádoch. Plastová zadná časť zároveň dodáva puzdru pevnosť a poskytuje tak perfektnú ochranu pre Motorola Moto G71 5G. Výhodou tohto puzdra je kovový prstenec na zadnej strane, ktorý slúži ako stojan - vhodné napríklad na pozeranie videí.

  • určený pre Motorola Moto G71 5G

  • ochrana smartfónu pred poškodením

  • kombinácia kvalitných materiálov - TPU a plast

  • obal je príjemný na dotyk a nešmýka sa

  • otočný držiak na zadnej strane