RINGKE FUSION Samsung Galaxy S21 FE 5G čierny

kód produktu
38592
16,90 €
<span class="green">SKLADOM - U VÁS DO 2 DNÍ</span> SKLADOM - U VÁS DO 2 DNÍ Vaša objednávka bude doručená expresne rýchlo. Ak vytvoríte objednávku do 12:00, odošleme ju ešte v ten istý deň a doručená bude do 24 hodín.
Informácie o doručení
O spoľahlivú ochranu pre Váš Samsung Galaxy S21 FE 5G sa postará odolný kryt značky RINGKE. Kombinácia pevného plastu a flexibilného TPU materiálu zabezpečila tie najlepšie vlastnosti krytu v boji proti poškodeniam, nečistotám a škrabancom. Získaný certifikát odolnosti MIL-STD 810G-516 je dôkazom toho, že kryt ochráni Váš smartfón aj pri pádoch či nárazoch. Minimalistické priehľadné prevedenie nechá vyniknúť pôvodný dizajn smartfónu ukrytý pod krytom. Kryt tiež ponúka vynikajúcu priľnavosť a ľahký prístup ku všetkým potrebným portom.

RINGKE FUSION Samsung Galaxy S21 FE 5G čierny

O spoľahlivú ochranu pre Váš Samsung Galaxy S21 FE 5G sa postará odolný kryt značky RINGKE. Kombinácia pevného plastu a flexibilného TPU materiálu zabezpečila tie najlepšie vlastnosti krytu v boji proti poškodeniam, nečistotám a škrabancom. Získaný certifikát odolnosti MIL-STD 810G-516 je dôkazom toho, že kryt ochráni Váš smartfón aj pri pádoch či nárazoch. Minimalistické priehľadné prevedenie nechá vyniknúť pôvodný dizajn smartfónu ukrytý pod krytom. Kryt tiež ponúka vynikajúcu priľnavosť a ľahký prístup ku všetkým potrebným portom.

  • určené pre Samsung Galaxy S21 FE 5G

  • pevný plast a flexibilný TPU materiál 

  • certifikát odolnosti MIL-STD 810G-516

  • minimalistické prevedenie

  • precízne výrezy