RINGKE ID 2x Ochranná fólia Samsung Galaxy Z Flip 3 5G

kód produktu
35995
14,90 €
<span class="green">SKLADOM - U VÁS DO 2 DNÍ</span> SKLADOM - U VÁS DO 2 DNÍ Vaša objednávka bude doručená expresne rýchlo. Ak vytvoríte objednávku do 12:00, odošleme ju ešte v ten istý deň a doručená bude do 24 hodín.
Informácie o doručení
Balenie dvoch ochranných fólií pre Váš Samsung Galaxy Z Flip 3 5G predstavuje dokonalú ochranu obrazovky Vášho smartfónu. Ochranná fólia dokonale odráža farby a neovplyvňuje citlivosť na dotyk, takže si ani nevšimnete, že ju máte. Napriek svojej viacvrstvovej povahe je fólia extrémne tenká a vďaka oleofóbnej vrstve nezachytáva odtlačky prstov. Súčasťou balenia je aplikačná sada pre jednoduchú a rýchlu aplikáciu fólie. Keďže sa v balení nachádzajú dva kusy fólií, v prípade poškodenia prvej bude druhá fólia hneď poruke.

RINGKE ID 2x Ochranná fólia Samsung Galaxy Z Flip 3 5G

Balenie dvoch ochranných fólií pre Váš Samsung Galaxy Z Flip 3 5G predstavuje dokonalú ochranu obrazovky Vášho smartfónu. Ochranná fólia dokonale odráža farby a neovplyvňuje citlivosť na dotyk, takže si ani nevšimnete, že ju máte. Napriek svojej viacvrstvovej povahe je fólia extrémne tenká a vďaka oleofóbnej vrstve nezachytáva odtlačky prstov. Súčasťou balenia je aplikačná sada pre jednoduchú a rýchlu aplikáciu fólie. Keďže sa v balení nachádzajú dva kusy fólií, v prípade poškodenia prvej bude druhá fólia hneď poruke. 

  • určené pre Samsung Galaxy Z Flip 3 5G

  • fólie pre vnútornú obrazovku 

  • oleofóbna vrstva

  • fólia neovplyvňuje citlivosť na dotyk a pestrosť farieb

  • jednoduchá aplikácia 

Balenie obsahuje: 

2x ochranná fólia pre vnútorný displej 

1x aplikačná sada