SOLID 360 Odolný kryt pre Samsung Galaxy Tab S8+ čierny

Kód produktu
41498
29,90 €
<span class="green">SKLADOM - <span>ODOŠLEME DO 24 HODÍN</span></span> SKLADOM - ODOŠLEME DO 24 HODÍN Vaša objednávka bude odoslaná expresne rýchlo. Ak vytvoríte objednávku do 12:00, odošleme ju ešte v ten istý deň.
Informácie o doručení
Nekompromisná ochrana pre Samsung Galaxy Tab S8+. Tento odolný kryt ochráni Váš tablet Samsung pred prachom, škrabancami, nečistotami a chráni ho pri pádoch. Obsahuje všetko potrebné - držiak na zadnej strane, stojan a súčasťou balenia je aj putko. Výhodou tohto krytu je ochrana z každej strany, vrátane ochrany displeja a niekoľko možností uchytenia tabletu. Stojan na zadnej strane je vhodný napríklad na pozeranie videí, putko je vhodné na nosenie tabletu cez rameno. Držiak cez ruku na zadnej strany je vhodný pre spoľahlivé uchopenie tabletu počas každodenného používania.

SOLID 360 Odolný kryt pre Samsung Galaxy Tab S8+ čierny

Nekompromisná ochrana pre Samsung Galaxy Tab S8+. Tento odolný kryt ochráni Váš tablet Samsung pred prachom, škrabancami, nečistotami a chráni ho pri pádoch. Obsahuje všetko potrebné - držiak na zadnej strane, stojan a súčasťou balenia je aj putko. Výhodou tohto krytu je ochrana z každej strany, vrátane ochrany displeja a niekoľko možností uchytenia tabletu. Stojan na zadnej strane je vhodný napríklad na pozeranie videí, putko je vhodné na nosenie tabletu cez rameno. Držiak cez ruku na zadnej strany je vhodný pre spoľahlivé uchopenie tabletu počas každodenného používania.

  • určený pre Samsung Galaxy Tab S8+

  • spoľahlivá ochrana pred poškodením a nečistotami 

  • chráni z každej strany

  • ochrana celého tela tabletu
  • stojan pre pohodlné sledovanie filmov a videí

  • praktické remienko súčasťou balenia