STEPS Ochranný kryt Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 5G šedý

Kód produktu
58905
8,90 €
<span class="green">SKLADOM - <span>ODOŠLEME DO 24 HODÍN</span></span> SKLADOM - ODOŠLEME DO 24 HODÍN Vaša objednávka bude odoslaná expresne rýchlo. Ak vytvoríte objednávku do 12:00, odošleme ju ešte v ten istý deň.
Informácie o doručení
Pevný kryt STEPS ako dokonalá ochrana pre Váš Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 5G. Kryt vyrobený z kvalitného TPU materiálu je ako stvorený pre ľudí s vycibreným vkusom. Vrúbkované prevedenie zabezpečí protišmykové vlastnosti obalu a kvalitný TPU materiál, z ktorého je kryt vyrobený, zaručí dokonalú ochranu pred poškodením či nečistotami. Navyše, vďaka zvýšeným hranám okolo fotoaparátu predídete jeho poškriabaniu. Obal je precízne spracovaný a vhodný na každodenné používanie.

Pevný kryt STEPS ako dokonalá ochrana pre Váš Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 5G.  Kryt vyrobený z kvalitného TPU materiálu je ako stvorený pre ľudí s vycibreným vkusom. Vrúbkované prevedenie zabezpečí protišmykové vlastnosti obalu a kvalitný TPU materiál, z ktorého je kryt vyrobený, zaručí dokonalú ochranu pred poškodením či nečistotami. Navyše, vďaka zvýšeným hranám okolo fotoaparátu predídete jeho poškriabaniu. Obal je precízne spracovaný a vhodný na každodenné používanie.

  • vyrobený z kvalitného TPU materiálu

  • vysoká ochrana pred poškodením

  • nešmýka sa a je flexibilný

  • precízne spracovanie a jedinečný dizajn

  • ochrana tlačidiel

  • určený pre Xiaomi Redmi Note 12 Pro+ 5G
Farba šedá
Materiál silikón / TPU