DUX Peňaženkový kryt Motorola Moto G9 Play / E7 Plus modrý

Kód produktu
27168
14,90 €
<span class="green">SKLADOM - <span>ODOŠLEME DO 24 HODÍN</span></span> SKLADOM - ODOŠLEME DO 24 HODÍN Vaša objednávka bude odoslaná expresne rýchlo. Ak vytvoríte objednávku do 12:00, odošleme ju ešte v ten istý deň.
Informácie o doručení
Spoľahlivá ochrana vyrobená poprednou spoločnosťou DUX pre Váš smartfón Motorola Moto G9 Play / E7 Plus. Praktický a elegantný kryt zaistí maximálne bezpečie Vášho smartfónu z každej strany. Vďaka kvalitnej syntetickej koži a silikónovej vaničke spoľahlivo chráni pred poškodením pri páde, poškriabaním aj nečistotami pri každodennom používaní. Vďaka magnetickému zámku sa kryt samovoľne neotvorí a tak sa nepoškodí ani v kabelke či vo vrecku. Hodiť sa vám bude aj priestor na kreditné karty a peniaze alebo možnosť zložiť puzdro do stojanu, čo zabezpečí pohodlné prezeranie filmov a videí.

DUX Peňaženkový kryt  Motorola Moto G9 Play / E7 Plus modrý

Spoľahlivá ochrana vyrobená poprednou spoločnosťou DUX pre Váš smartfónMotorola Moto G9 Play / E7 Plus. Praktický a elegantný kryt zaistí maximálne bezpečie Vášho smartfónu z každej strany. Vďaka kvalitnej syntetickej koži a silikónovej vaničke spoľahlivo chráni pred poškodením pri páde, poškriabaním aj nečistotami pri každodennom používaní. Vďaka magnetickému zámku sa kryt samovoľne neotvorí a tak sa nepoškodí ani v kabelke či vo vrecku. Hodiť sa vám bude aj priestor na kreditné karty a peniaze alebo možnosť zložiť puzdro do stojanu, čo zabezpečí pohodlné prezeranie filmov a videí.

  • určený pre Motorola Moto G9 Play / E7 Plus 

  • priehradky na kreditné karty a peniaze

  • kombinácia kvalitných materiálov - syntetickej kože a silikónovej vaničky

  • možnosť vytvorenia stojana na pohodlné prezeranie filmov

  • magnetický zámok zabezpečuje, že po uzavretí sa puzdro samovoľne neotvorí

  • obal je príjemný na dotyk