Lenovo Tab M10 Plus (TB-X606F)

Ochráňte váš tablet štýlovým a praktickým spôsobom!
Vyberte si z našej širokej ponuky obalov na tablet Lenovo Tab M10 Plus. Pre ochranu tabletu v každej situácii je ideálnym riešením obojstranný Tech Protect obal z pevného polykarbonátu so silikónom, s polykarbonátovým sklom s tvrdosťou 4H. 

Ak sa vám zdá obojstranný obal veľmi široký, vyberte si niektorý zo zadných krytov. Máme pre vás extra odolný zadný kryt so zadným stojanom pre pohodlné sledovanie filmov a seriálov – a vo viacerých farebných kombináciách! Ak tablet používajú vaše ratolesti, zabezpečte im pohodlné používanie vďaka detskému krytu, dostupnému v mnohých krásnych farbách.
Pri používaní zadného krytu je dôležité ochrániť aj samotný displej – ochranným sklom! Ochranné temperované sklo je ultra tenké a priehľadné – ani nebudete vedieť, že ho máte!  

Medzi najobľúbenejšie kryty na tablet patria zaklápacie puzdrá – ochránia obe strany tabletu a predná strana je zároveň praktickým skladacím stojanom, pre pohodlné sledovanie filmov. Vyberte si minimalistický dizajn obalu so skladacou prednou stranou alebo obal s motívom, ktorý sa dá preklopiť a využiť na polohovanie tabletu. 

Nakupovať podľa

Položky 1-32 z 38

Nastaviť zostupný smer
Page
Zobraziť ako Mriežka Zoznam

Položky 1-32 z 38

Nastaviť zostupný smer
Page
Zobraziť ako Mriežka Zoznam