AIRBAG Extra odolný kryt Samsung Galaxy Z Flip 3 5G priehľadný

kód produktu
33766
12,90 €
<span class="green">SKLADOM - U VÁS DO 2 DNÍ</span> SKLADOM - U VÁS DO 2 DNÍ Vaša objednávka bude doručená expresne rýchlo. Ak vytvoríte objednávku do 12:00, odošleme ju ešte v ten istý deň a doručená bude do 24 hodín.
Informácie o doručení
AIRBAG Extra odolný kryt je spoľahlivá ochrana pre Váš Samsung Galaxy Z Flip 3 5G. Kombinácia pružného TPU materiálu a spevnených rohov, ktoré tlmia nárazy, chráni Váš smartfón pri pádoch. Zvýšené hrany krytu poskytujú ochranu pred škrabancami spôsobenými kontaktom s rôznymi povrchmi. Vďaka priehľadnému spracovaniu vynikne aj dizajn Vášho smartfónu a vy sa tak nemusíte báť, že zostane skrytý pod krytom.

AIRBAG Extra odolný kryt Samsung Galaxy Z Flip 3 5G priehľadný

AIRBAG Extra odolný kryt je spoľahlivá ochrana pre Váš Samsung Galaxy Z Flip 3 5G. Kombinácia pružného TPU materiálu a spevnených rohov, ktoré tlmia nárazy, chráni Váš smartfón pri pádoch. Zvýšené hrany krytu poskytujú ochranu pred škrabancami spôsobenými kontaktom s rôznymi povrchmi. Vďaka priehľadnému spracovaniu vynikne aj dizajn Vášho smartfónu Samsung Galaxy Z Flip 3 5G a vy sa tak nemusíte báť, že zostane skrytý pod krytom.

  • Priehľadný dizajn

  • Kombinácia pružného TPU materiálu a spevnených rohov

  • Zvýšené hrany krytu pre ešte väčšiu ochranu

  • Obsahuje výrezy na všetky konektory a fotoaparát

  • určený pre Samsung Galaxy Z Flip 3 5G