WALLET Ochranný kryt s peňaženkou 2v1 pre Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s hnedý

Kód produktu
31287
19,90 €
<span class="green">SKLADOM - <span>ODOŠLEME DO 24 HODÍN</span></span> SKLADOM - ODOŠLEME DO 24 HODÍN Vaša objednávka bude odoslaná expresne rýchlo. Ak vytvoríte objednávku do 12:00, odošleme ju ešte v ten istý deň.
Informácie o doručení
Peňaženka a kryt 2v1 pre Váš Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s od prestížnej firmy CASEME. Táto kombinácia je vyrobená z jemnej syntetickej brúsenej kože príjemnej na dotyk. Peňaženka obsahuje vstavané sloty na kreditné, debetné karty alebo doklady. Kombinácia obsahuje aj magnetický zadný kryt, ktorý sa dá vďaka magnetu odobrať od peňaženky. Toto puzdro slúži ako praktická a elegantná peňaženka, ktorá chráni Váš smartfón proti prachu a nárazom.

WALLET Kryt s peňaženkou 2v1 pre Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s hnedý

Peňaženka a kryt 2v1 pre Váš Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s od prestížnej firmy CASEME. Táto kombinácia je vyrobená z jemnej syntetickej brúsenej kože príjemnej na dotyk. Peňaženka obsahuje vstavané sloty na kreditné, debetné karty alebo doklady. Kombinácia obsahuje aj magnetický zadný kryt, ktorý sa dá vďaka magnetu odobrať od peňaženky. Toto puzdro slúži ako praktická a elegantná peňaženka, ktorá chráni Váš smartfón proti prachu a nárazom. 

  • praktická peňaženka 

  • magnetický odoberateľný zadný obal pre Samsung Galaxy A52 / A52 5G / A52s

  • vstavané sloty na karty

  • bezpečné voči prachu a nárazom

  • kvalitná syntetická brúsená koža 

  • 11x sloty na karty, 3x oddelenie na bankovky