predstavenie iphone 15

Každý rok sa fanúšikovia technológií a verní zákazníci Apple tešia na nový model iPhone. Ako sa blížime k ďalšiemu očakávanému dátumu uvedenia, špekulácie o iPhone 15 sú na vrchole. Poďme sa teda pozrieť na to, čo vieme a čo môžeme očakávať.

1. Dátum uvedenia: História nám ukazuje, že Apple zvyčajne predstavuje nové modely iPhone v septembri. Zatiaľ čo presný dátum ešte nebol potvrdený, očakáva sa, že iPhone 15 bude predstavený v polovici septembra 2023.

2. Dizajn: Apple je známy svojím neustálym inovovaním dizajnu. Hoci sa očakáva, že iPhone 15 bude mať podobný tvar a veľkosť ako jeho predchodca, môžeme očakávať nové farebné varianty alebo dokonca nový materiál tela.

3. Displej: Súčasné špekulácie naznačujú, že iPhone 15 by mohol mať displej s vyšším rozlíšením a možno aj nový typ panelu, ktorý by mohol poskytnúť ešte jasnejšie a ostrejšie farby.

4. Výkon a batéria: Ako vždy, očakáva sa, že nový iPhone bude mať výkonnejší čip a dlhšiu výdrž batérie. Možno uvidíme aj nové technológie nabíjania.

5. Fotoaparát: Apple zvyčajne inovuje svoje fotoaparáty s každým novým modelom. Môžeme teda očakávať vylepšenú optiku, lepšiu nočnú fotografiu a možno aj nové funkcie pre video.

6. Softvér: S predstavením nového iPhone príde pravdepodobne aj nová verzia iOS s novými funkčnosťami a vylepšeniami.

Záver: Kým sa dozvieme všetky podrobnosti o iPhone 15, môžeme len špekulovať a tešiť sa na to, čo Apple prinesie na trh. Jedno je však isté: iPhone 15 bude určite stredobodom pozornosti v svete technológií.

Plánujete kúpu niektorého modelu zo série iPhone 15? Skladom máme stovky krytov, puzdier a obalov, je len na vás, ktorý si vyberiete.

SPIGEN ULTRA HYBRID Apple iPhone 14 Plus / 15 Plus CRYSTAL CLEAR

Special Price 17,99 € Regular Price 19,90 €
SKLADOM - ODOŠLEME DO 24 HODÍN

SPIGEN ULTRA HYBRID Apple iPhone 14 Plus / 15 Plus BLACK

Special Price 17,99 € Regular Price 19,90 €
SKLADOM - ODOŠLEME DO 24 HODÍN

SPIGEN ULTRA HYBRID Apple iPhone 14 Plus / 15 Plus SAND BEIGE

Special Price 17,99 € Regular Price 19,90 €
SKLADOM - ODOŠLEME DO 24 HODÍN